چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران گشایش یافت/آغاز رقابت 180 شرکت کننده ازامروز

در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران گشایش یافت/شروع رقابت ۱۸۰ کمپانی کننده ازامروز” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف  چهلمین دوره مسابقات  قرآن کریم  از صبح  امروز  ۱۶ مردادماه با اجرا مراسم افتتاحیه در آستان مقدس امامزادگان سید جعفر (ع) و سیده حمیده خاتون(س) تهران شروع شد  و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس مراسم افتتاحیه این مسابقات ساعت ۹ صبح روز دوشنبه، ۱۶ مردادماه شروع  و پیشتر آن نیز فورا رقابت‌های بخش بانوان شروع می شود. مسابقات بخش بانوان به مدت دو روز ادامه دارد و بعد از آن نیز از روز ۱۸ مردادماه رقابت‌های بخش مردها شروع می‌شود.

بر همین اساس در این دوره از مسابقات ۱۸۰ کمپانی کننده در دو بخش بانوان و مردها حضور دارند و به مدت پنج روز در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء قرآن کریم، قرائت تحقیق، ‌قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان(ویژه مردها) برگزار می‌شود.

از نمونه خصوصیت‌های این دوره از مسابقات بهره برداری از داورانی غیر بومی در ترکیب هیئت داوران است که برای نخستین بار اجرا میشود. داوران این دوره از مسابقات مجموعاً ۱۶ نفر هستند که ۱۰ نفر در قسمت مردها و شش نفر نیز در قسمت بانوان مسابقات را قضاوت خواهند کرد.

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان تهران گشایش یافت/شروع رقابت ۱۸۰ کمپانی کننده ازامروز” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.