همایش مدیران ستادی و استانی ادارت کل اوقاف آغازشد/ارزیابی عملکرد سه ماهه ادارات اوقاف

در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “همایش مدیران ستادی و استانی ادارت کل اوقاف آغازشد/ارزیابی عملکرد سه ماهه ادارات اوقاف” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی قبل از ظهر امروزدر  همایش سراسری معاونین و مدیران کل ستادی واستانی ادارات کل سازمان اوقاف وامور خیریه  اضافه کرد: عده ای می گویند، نباید با امریکا وارد مساله شد چراکه مساله با قدرت ها، هزینه دارد، با این وجود باید توجه داشت که سازش با قدرت ها هم هزینه دارد و چنانکه مقام معظم رهبری فرمودند، دولت سعودی که ممکن است سازش کار ترین دولت دنیا باشد، مجبور می شود به خاطر سازش نیمی از ذخایرموجود خود را در خدمت امریکا قراردهد.

ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: در تاریخ اسلام مردم مدینه که به جهت هزینه داشتن مساله با قدرت ها، امام حسین(ع) را یاری نکردند، هزینه سازش خود را پرداخت کردند و ۲ سال بعد از واقعه کربلا، حادثه اسفبار حره در مدینه، اتفاق افتاد و همین مردم هزینه مساله خود را با جان و مال و ناموس خود دادند و به ذلت و خواری گرفتار شدند.

مدیرعامل سازمان اوقاف و امور خیریه بیان داشت: اگر با امریکا سازش کنیم، خواسته های امریکا متوقف نخواهد شد و هرآنچه که داریم را از ما خواهند گرفت و به خواری و خفت گرفتار خواهیم شد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری به این موضوع اشاره کردند که در مسئله برجام، نه تنها، مخالفان و منتقدین، حتی خود تیم مذاکره کننده و شخص وزیر امور خارجه به بدعهدی امریکا اذعان کردند و حتی در نامه ای موارد نقض برجام را متذکر شدند.

نماینده با این وجود فقیه در سازمان اوقاف اضافه کرد: مطرح شدن برجام ۲ و three هم تائیدی است برپایان ناپذیر بودن و حدیقف نداشتن خواسته های آمریکاست..

ایشان در انتهای گفت: مقام معظم رهبری، برتقویت نیروهای پیشرو تاکید کرده و بیان داشتند که ما امروز به مواضع پیشرو نیازمندیم و نباید آن را با مطالبی مانند افراطی گری طردکنیم.

همایش دو روزه مدیران، معاونان و مدیران کل ستادی و استانی ادارات کل اوقاف و امور خیریه امروز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت به منظور ارزیابی عملکرد سه ماهه ادارات اوقاف و تبیین برنامه های سه ماهه دوم سال در سازمان اوقاف شروع و تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “همایش مدیران ستادی و استانی ادارت کل اوقاف آغازشد/ارزیابی عملکرد سه ماهه ادارات اوقاف” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.