دوره های آموزشی "مهارت های زندگی "با هدف تربیت مربی برگزار می شود/آغاز دوره ها از 28 مرداد

در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “دوره های آموزشی “توانایی زندگی “با نیت تربیت مربی برگزار می شود/شروع دوره ها از ۲۸ مرداد” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه در گفت وگویی با بیان این نوشته  اضافه کرد : معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تصمیم گرفته است با نیت ترویج سبک زندگی اسلامی و نیز کاهش آسیب های اجتماعی، دوره های آموزشی تربیت مربی مهارتهای زندگی را در شهر مقدس قم برگزار نماید.

حجت الاسلام سیدمحمدکاظم موسوی متقی تصریح کرد:

مربیان آموزش دیده که در گام اول برنامه زندگی به رنگ خدا، از بانوان خواهند بود، در بقاع متبرکه مهم جاهای مختلف کشور و تحت پشتیبانی ادارات اوقاف و امور خیریه اقدام به اجرا کلاس های مهارتهای زندگی برای بانوان علاقه مند در سطح بقاع متبرکه خواهند نمود.

موسوی متقی اضافه کرد : دوره های مهارتهای زندگی با استناد به نیاز خانواده ها و طیف جوانان، در سه گرایش مهارتهای زندگی با نگاه مهارتهای فردی ؛ خانواده و ازدواج و  تربیت فرزند برگزار می شود. .

مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف پیشتر اضافه کرد: در دور اول برنامه زندگی به رنگ خدا، بانوان مستعد و مبرز و متاهل طلبه با مشارکت زمینه های علمیه خواهران در دوره های سه گانه در قم کمپانی خواهند کرد و بعد از مراجعت وطی کردن  آموزش های تکمیلی مهیای تدریس برای دختران و بانوان در شهرستان ها خواهند شد.

آزمون ورودی بهمراه آزمون شخصیت روز ۱۹ مرداد ۹۶ در ادارات کل استان ها برگزار خواهد شد و دوره های آموزشی در سه گرایش از ۲۸مرداد ۹۶در طی چهار دوره یک هفته ای (هر گروه یک هفته)در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

 

 

 

امیدواریم نوشته “دوره های آموزشی “توانایی زندگی “با نیت تربیت مربی برگزار می شود/شروع دوره ها از ۲۸ مرداد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.