در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “دوره اموزشی مربیان برنامه زندگی به رنگ خدا کلید خورد/اجرا ازمون با حضور بانوان” که پیشتر به آن میپردازیم.

دوره اموزشی مربیان طرح زندگی به رنگ خدا کلید خورد/برگزاری ازمون با حضور بانوان

مدیر کل فرهنگی سازمان اوقاف گفت: آزمون ورودی دوره های آموزشی زندگی به رنگ خدا در سه گرایش :مهارتهای زندگی با نگاه مهارتهای فردی ،خانواده و ازدواج وتربیت فرزند امروز ۱۹ مرداد ۹۶ در ادارات کل استان ها برگزار شد

پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶    

بازدید: ۳۸

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام سید محمد کاظم موسوی متقی در این باره گفت: برگزیدگان این آزمون در بقاع متبرکه مهم کشور اقدام به اجرا کلاسهای مهارتهای زندگی خواهند کرد. وی اضافه کرد:مربیان آموزش دیده که در گام اول برنامه زندگی به رنگ خدا، از بانوان خواهند بود، در بقاع متبرکه مهم جاهای مختلف کشور و تحت پشتیبانی ادارات اوقاف و امور خیریه اقدام به اجرا کلاس های مهارتهای زندگی برای بانوان علاقه مند در سطح بقاع متبرکه تعیین شده، خواهند نمود. مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف پیشتر اضافه کرد: در دور اول برنامه زندگی به رنگ خدا، بانوان مستعد و مبرز و متاهل طلبه با مشارکت زمینه های علمیه خواهران در دوره های سه گانه در قم کمپانی خواهند کرد و بعد از مراجعت و آموزش های تکمیلی مهیای تدریس برای دختران و بانوان در شهرستان ها خواهند شد. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است دوره های آموزشی در سه گرایش از ۲۸مرداد ۹۶در طی چهار دوره یک هفته ای (هر گروه یک هفته)در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share

اخبار و اطلاع رسانی

rss آرشیو

rss آرشیو

دانلود نرم افزار

rss آرشیو

امیدواریم نوشته “دوره اموزشی مربیان برنامه زندگی به رنگ خدا کلید خورد/اجرا ازمون با حضور بانوان” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.