حجت الاسلام محمدی:ارتقاء بهره‌وری موقوفات در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سیاست‌راهبردی سازمان اوقاف

در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “حجت الاسلام محمدی:ارتقاء بازدهی موقوفات در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سیاست‌راهبردی سازمان اوقاف” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه ، حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی در آئین معارفه مدیرکل تازه اوقاف و امور خیریه گیلان، گفت: منشأ اصلی قدرت و اقتدار ملت مسلمان، ایمان و ارادت به قرآن است و قرآن مایه اصلی قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده با این وجود فقیه در سازمان اوقاف  ادامه داد: در سایه قدرت و بیانات مقام معظم رهبری به سادگی می‌توانیم در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم و به پیشرفت برسیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) گفت: وحدت و توجه به قرآن، اسلام و اهل‌ بیت (ع) دو چیز عامل پیروزی انقلاب بر آمریکا و دشمنان است.

وی  با بیان این‌که سازش با دشمنان انقلاب هزینه دارد، گفت: نمونه از این بدعهدی‌ها را می‌توان در عربستان و دیگر کشورهای مخالف جمهوری اسلامی دید. هیچ امامی در طول تاریخ دیده نشده است که با دشمن خود سازش کند، حتی امام حسین (ع) نیز با یزد بیعت نکرد.

مدیرعامل سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این‌که اختلاف و تفرقه عامل شکست است، گفت: حفظ وحدت و اتحاد همدلی بر محور امام و رهبری است.

وی با اشاره به این‌که دشمنان اسلام و قرآن به‌دنبال تفرقه‌افکنی میان مسلمانان هستند، ادامه داد: وحدت عظیم ترین نعمت‌هاست که باید قدر آن را بدانیم انقلاب اسلامی، به برکت امام خمینی (ره) و خون شهیدان، اهتمام و عنایات ویژه مقام معظم رهبری از امتیازاتی دارا است..

محمدی سود‌ وری موقوفات در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را از سیاست‌های کلی سازمان اوقاف و امور خیریه دانست و گفت: اکتیو کردن اداره‌های شهرستان‌ها در مسیر پیش روی سری اوقاف و امور خیریه است تا مردم به سادگی دسترسی به معلومات در عرصه وقف داشته باشند.

در این مراسم حجت‌الاسلام علیزاده به نوعی مدیرکل اوقاف گیلان به مدت سه سال منصوب و از زحمات حجت الاسلام با این وجود عادلی، مدیر کل سابق قدردانی شد.

 

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “حجت الاسلام محمدی:ارتقاء بازدهی موقوفات در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سیاست‌راهبردی سازمان اوقاف” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.