در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “اجرا اولین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه/سند جامع افق بین الملل بقاع متبرکه تدوین می شود” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام سید محمد کاظم موسوی متقی هدف از تشکیل این کارگروه را تهیه وتدوین  سند جامع بین المللی جهت پذیرایی از زائران خارجی  و اثرگذاری فرهنگی و شناساندن معارف اهل بیت و انتشار انقلاب اسلامی به تمامی جهانیان گفت و اضافه کرد: در این نشست  بعد از  بیان تجارب مدیران مراکز بقاع متبرکه حاضر در نشست و عرضه پیشنهادهایی، مقرر شد  دبیرخانه کارگروه در اسرع وقت اکتیو گردد و درمقایسه با تهیه سند و تشکیل جلسات آتی اقدام نمایند.

موسوی متقی اضافه کرد:مقرر گردید هنوز four کمیته ی تشریفات،خدماتی و رفاهی ، کمیته اعزام مبلغ ، کمیته محتوا و  کمیته ارتباطات در این خصوص اکتیو شده و مسئولیت هر یک از کمیته ها نیز به عهده یکی از عضو های  حاضر در نشست قرار داده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “اجرا اولین نشست کارگروه بین الملل بقاع متبرکه/سند جامع افق بین الملل بقاع متبرکه تدوین می شود” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.