امکان پرداخت غیر حضوری برای مستاجران اوقاف / تولید و راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری

در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “امکان پرداخت غیر حضوری برای مستاجران اوقاف / تولید و اجرا اپ خدمات غیرحضوری” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهندس علیرضا ترکی معاون مرکز تکنولوژی معلومات سازمان اوقاف در گفت و گویی با اشاره به ارزش و ضرورت عرضه خدمات غیرحضوری به مردم و سود گیری از محیط مجازی برای تسهیل در عرضه خدمات اداری به مردم گفت: با اجرا اپ خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف تحت برنامه اندروید مستاجران موقوفات می توانند غیر از مشاهده فهرست قراردادهای اجارات با وارد کردن کد ملی خود یک کد اکتیو سازی پیغام دریافت و مطابق این کد فهرست قراردادهای خودشان را ملاحظه و به علاوه از طرف دیگر قبوض پرداخت ملک استیجاری را از روش این سامانه پرداخت کنند.

ترکی اضافه کرد: تمامی مستاجران می توانند با داشتن شناسه قبض، اجاره بهای رقبه تحت امر خود را از روش این سامانه پرداخت و از مراجعه حضوری بی نیاز شوند.

معاون مرکز تکنولوژی معلومات سازمان اوقاف با اشاره به خدمات این نرم افزار در زمینه پرداخت غیرحضوری نذور بقاع متبرکه اضافه کرد: مصرف کنندگان و عامه مردم با نصب این نرم افزار به علاوه از طرف دیگر می توانند با جستجوی امامزاده مورد نظر، نذور خویش را از روش همین سامانه به حساب امامزاده و بقعه متبرکه مورد نظر خویش پرداخت نمایند.

وی پیرامون اضافه کرد : بعد از ورود به سامانه و انتخاب امامزاده مورد نظر صفحه ای از اسامی استانها به روی استفاده کننده باز می شود استفاده کننده بعد از انتخاب اسم استانها و امامزاده مورد نظر می تواند گزینه پرداخت نذور را انتخاب سپس نذر خود را مطابق نیت در امور مختلف فرهنگی، عمرانی، و هزینه های جاری پرداخت نماید.

ترکی ادامه داد: این نرم افزار از روش مارکت، کندو یا سایت سازمان اوقاف قابل دریافت و نصب بر روی موبایل های اندروید است.

معاون مرکز تکنولوژی معلومات سازمان اوقاف تصریح کرد: در زمانی نه چندان دور این نرم افزار خدمات دیگری را نیز از قبیل ثبت درحواست تمدید سند اجاره بهای موقوفات عرضه خواهد نمود.

 

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “امکان پرداخت غیر حضوری برای مستاجران اوقاف / تولید و اجرا اپ خدمات غیرحضوری” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.