در جدید ترین خبرها درمورد اوقاف مطالبی داریم با اسم “ابلاغ مراتب تجلیل وقدردانی مدیرکل سازمان اوقاف به خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی+تصویر” که پیشتر به آن میپردازیم.

به نوشته روابط عمومی سازمان اوقاف از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، درپی شهادت شهید سرافراز مدافع حرم محسن حججی در جبهه های مقاومت سوریه ، مدیر کل اوقا ف اصفهان به نمایندگی از حجت الاسلام والمسلمین محمدی مدیرکل سازمان اوقاف کشور قبل از ظهر روز شنبه با خانواده شهید حججی دیدار وگفت وگو کرد. براساس این خبر حجت الاسلام صادقی در این دیدار ضمن عرض تبریک وتسلیت به مناسبت شهادت محسن حججی از مدافعان سرافراز حرم بنت رسول الله مراتب سلام، تجلیل وقدردانی نماینده با این وجود فقیه درسازمان اوقاف از ایثار واخلاص ان خانواده شهید وفرزند برومند شان را به ایشان ابلاغ کرد. برااساس این خبر
در این دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: شهادت هنر مردان خداست و چه دلچسب و چه پرشکوه است که باز هم مردانی از دیار علوی با نثار خون خود و شهادت در راه دفاع از آرمان‌های علوی، هنرمندانه سرود ایثار و شهامت و ظلم ستیزی سر دادند و به سوی معبود بال وپر گشودند. 
حجت الاسلام رضا صادقی پیشتر این دیدار اضافه کرد: غیورمردان و پاسداران مدافع حریم معصومیت و مظلومیت اهل بیت، آل الله، مردانه و جان برکف در زمانه‌ای که هلهله‌های شیطانی خوارج از مسیر انسانیت، دیانت و حق مداری، گوش فلک را می‌خراشد؛ به اعتبار عشق و ایمان خود به ولایت اهل بیت (علیهم السلام) در طرف دیگر تکفیری‌های دست از عقل و عدل و انسانیت و دین شسته، ایستاده‌اند و با نثار خون خود از درخت تنومند اسلام ناب محمدی (ص) نگهداری می‌کنند. 
وی خاطر نشان شد: حرم مطهر اهل بیت(ع) خط قرمز انقلاب اسلامی است و اگر مورد تهدید دشمنان اسلام قرار بگیرد به وسیله مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی با این مزدوران تکفیری شدیدا برخورد می شود و پاسخ دندان شکنی به این مردم بی دین و کافر داده می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در انتهای توفیق، عزت و سربلندی را برای خانواده این شهید مدافع حرم خواستار شد و گفت: اینجانب این عروج سرافرازانه را به آن خانواده محترم و مردم شریف ایران تبریک و تسلیت می‌گویم و از خداوند رحمان و غفار برای شهید محسن حججی، علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم و از خداوند، عاجزانه مسئلت می‌کنیم تا نتیجه این دلاور‌مردی‌ها و رشادت‌ها را نابودی عنصر های خودفروخته و خودسر داعش قرار دهد و ارتباط انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی(عج) به هر میزان زودتر محقق شود.

 

 

 

 

 

 

 

امیدواریم نوشته “ابلاغ مراتب تجلیل وقدردانی مدیرکل سازمان اوقاف به خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی+تصویر” مورد بهره برداری شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.